Loading...

E-bike


Piaggio WI – BIKE Comfort Unisex


Komfort a moderný štýl

Navrhnutý pre mesto, ktorý dosiahne ešte oveľa viac. Model Comfort Unisex je všestranný. Ideálny nielen na dopravu do práce, zmenu denného tempa, ale aj za účelom užiť si rekreačnú jazdu ďaleko od asfaltu a betónu. Model je vybavený hydraulickým odpružením vidlíc, čalúneným sedlom, ergonomickými rukoväťami a nastaviteľnýmí časťami, poskytujúc optimálne pohodlie vo všetkých podmienkach.

Retro dizajn a jedinečný štýl

Jazda na modeli Comfort Plus, ihneď
nadobudnete skvelý pocit, že máte v rukách bicykel, ktorý nezostane len tak bez povšimnutia. Sofistikované a originálne línie, ktoré čerpajú z klasiky a elegancie minulosti.
Pochrómovanie, kožené sedlo a ergonomické riadidlá kombinujú pohodlie s elegantným dizajnom. Plášte krémovej farby vynikajú v kombinácii spolu s lesklým čiernym rámom. Sú to detaily, ktoré robia rozdiel a rozdiel, ktorý povyšuje tento Wi-bike na skutočne štýlový doplnok.


Piaggio WI – BIKE Comfort PlusPiaggio WI – BIKE Comfort Plus Unisex


Nadčasový dizajn a dnešné tempo

Či už sa prechádza mestom alebo po poľnej ceste, pri modely Comfort Plus Unisex budete mat vždy rovnováhu medzi výkonom a štýlom. Vďaka chrómovaniu, ergonomickým riadidlám a koženému sedlu vás línie a farby upútajú už na prvý pohľad. Lesklý pieskovej farby rám sa perfektne zhoduje s krémovými pneumatikami. Inovatívne materiály a technológie dávajú modelu mladistvého ducha sofistikovanému retro dizajnu.

Čisté línie a šprint

Minimalistický dizajn a prekvapivá všestrannosť. Nastaviteľné rukoväte a sedlo, silný matný čierny alebo lesklý biely rám. Nosič batožiny a plášte vhodný tak na asfalt ako aj do zmiešaného terénu. Predstavuje ideálny spôsob ako sa dostať pohodlne do kancelárie ale aj na výlety mimo mesta. Moderné a oku lahodiace línie sú čisté a jednoduché, ponechávajú priestor na personalizáciu a farebné akcenty. Model ACTIVE je určený jednoducho pre technologických nadšencov.


Piaggio WI – BIKE Active