Loading...

PIAGGIO

[vc_row full_width=“stretch_row“ full_height=“yes“][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“810″ img_size=“full“ alignment=“center“][vc_column_text]Katalógy: 

 

Piaggio Liberty models

Piaggio MP3 Models

Piaggio Beverly Models

Piaggio MP3 YOURBAN New

Piaggio Medley models[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

Piaggio sa môže pochváliť dlhou históriou v talianskom priemysle. Už v roku 1882 Enrico Piaggio otvoril továreň na výrobu námorných lodí. O dva roky neskôr bola založená spoločnosť Piaggio & C Rinaldo Piaggio, ktorá sa zaoberala od roku 1889 železničnou dopravou.

Spoločnosť debutovala  v leteckej oblasti v roku 1916 a po sérii vzostupov a pádov konečne priblížila svet dvojkolesovým vozidlám. V roku 1964 sa letecká (IAM Rinaldo Piaggio) a motocyklová (Piaggio & C.), divízia rozdelila a stali sa z nich dve nezávislé spoločnosti.

Od roku 1960 Piaggio začalo chrliť rad veľmi úspešných produktov. Model Ciao, praotec moderného mopedu, sa narodil v roku 1967. V rokoch 1990 a 1994 bol vyrobený prvý skúter s plastovou karosériu, nasledovaný modelom Hexagon. V rokoch 1973 a 1988 sa stal veľkým hitom moped Bravo a takisto boli zavedené nové modelové rady ako sú Cosa, Superbravo a Grillo.

Snáď najväčší úspech slávil model Liberty 50 ccm, vyrábaný od roku 1997. Okamžite si vybojoval miesto na trhu ako vysoko inovatívny produkt. Liberty sa čoskoro stal jedným z najobľúbenejších skútrov na veľkých kolesách. Zásluhu na tom má jeho moderná štíhla a dynamická línia, vynikajúca kvalita spracovania a cena.

V roku 2001 debutoval model Beverly, mimoriadne agilný, spoľahlivý a bezpečný skúter, ktorý spôsobil revolúciu na trhu. Rýchlo sa stal absolútnou jednotkou, pokiaľ ide o predaj v konkurenčnom a prestížnom sektore skútra na veľkých kolesách.

Prvý skúter na svete, ktorý je vybavený ABS / ASR pre využitie maximálneho výkonu pri úplnom bezpečí je trojkolesový Piaggio MP3. V kombinácii so značným výkonom a hybnosťou je predurčený pre čistú zábavu a maximálne potešenie z jazdy. Tieto víťazné rysy získali MP3 obrovský úspech od svojho uvedenia na trh v roku 2006.

V roku 2012 bol predstavený úplne nový model Piaggio X10 – k dispozícii s tromi modernými motormi (125, 350 a 500), aby spĺňali najrôznejšie potreby. Tak ako u modelu Beverly, tak aj u X10 je bola dispozícii verzia s ABS a kontrolou trakcie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]